تبلیغات
dogholooha - دانلود بازی Assassin’s Creed: Revelations – برای PC
 
dogholooha
صفحه نخست                 تماس با مدیر                    پست الکترونیک                   RSS                  ATOM
نظرات ()
نوشته شده توسط ramtin vaziri در تاریخ چهارشنبه 30 مرداد 1392

دانلود بازی Assassin’s Creed: Revelations – برای PC

در حال تغییر سرور دانلود هستیم. لینک های دانلود غیر فعال هستند و بزودی درست می شوند.

با تشکر

دانلود بازی Assassin’s Creed: Revelations – برای PCReviewed byArashonJun 9Rating:

revelations pc cover small دانلود بازی Assassin’s Creed: Revelations   برای PC

تیغ های مخفی را بیرون بکش و بدون هیچ رحمی دشمنان را نابود کن…! شاید جمله ای بهتر از این برای عنوان Assassin’s Creed به ذهن نیاید عنوانی که با ساخت آن یک شیوه مبارزاتی جدید را برای هواداران خود به وجود آورد و یوبی سافت سعی کرد تا با ساخت نسخه هایی از این بازی کمی مخاطبان را با نام Assassin آشنا کند. در واقع اساسین بر گرفته از نام حشاشین می باشد که یک اسم عربی است و در فارسی آنان را با نام حشاشیون می شناسیم، این گروه در سال ۱۰۹۲ تا ۱۲۹۶ میلادی موجودیت داشته اند و از سر دسته آن ها می توان به حسن صباح اشاره کرد که به وسیله او توانستند خیلی از سرزمین های فارس را در زمان اسماعیلیان تحت سلطه خود قرار دهند. در واقع Assassinها قاتلانی فاقد عاطفه و بی رحم هستند که به هیچ کسی رحم نخواهند کرد ولی در نسخه دوم این سری بازی ها، یوبی سافت این سناریوی بی رحمی را تغییر داد و کمی عواطف را با بازی خود مخلوط کرد که در نگاه اول مورد انتقاد هواداران قرار گرفت ولی این کار یک ایده نو و جالب به حساب می آمد. الطایر اولین شخصیت اصلی ساخته دست استدیو Ubisoft Montreal برای سری Assassin’s Creed می باشد، وی یک جوان عرب بود که سعی داشت با اطاعت کردن از دستورات فرمانده خود جلوی جنگ بین عرب ها و مسیحیان (جنگ های صلیبی) را بگیرد و می بایست در این راه ۹ نفر از سران این دو جبهه را از بین می برد ولی پس از مدتی فهمید که رئیس خود نیز اصلی ترین فردیست که نمی گذارد این جنگ پایان یابد. همه این جنگ ها بر سر Apple of Eden (سیب بهشتی) می باشد، وسیله ای که به کمک آن می توان قدرتی ماورائی بدست آورد. از این رو شخصی به نام Desmond Miles در زمان حال بازیچه دست سودجویان می شود زیرا آن ها نیز از وجود این وسیله با خبر هستند و قصد دارند به وسیله دستگاهی به نام Animus و استفاده از دزموند، مکان فعلی سیب بهشتی را بیایند. حال چرا Desmond Miles ؟ جواب این است که او یکی از نوادگان الطایر می باشد و از این رو می تواند در این راه طعمه خوبی برای سودجویان باشد. برای ادامه توضیحات بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

مه این صحبت ها مقدمه ای بود بر نسخه جدید این بازی که چندی پیش توسط مدیر عامل کمپانی Ubisoft آقای Yves Guillemot معرفی شد، داستان بازی چند سال پس از وقایع نسخه Brotherhood رخ می دهد، سال ۱۵۱۱ بعد از میلاد مسیح می باشد و اتزیو که یکی از نوادگان الطایر است در سنی حدود ۵۰ سالگی به سر می برد و دیگر برای خود یک اساسین با تجربه شده است و می تواند هر دشمنی را از پای در آورد. وی به سرزمین آب و اجدادی خود یعنی قسطنطنیه (ترکیه) باز می گردد تا دلیل مرگ الطایر را بیابد، در طول بازی صحنه هایی از جَد خود را مشاهده می کند که یاد آور صحنه هاییست که الطایر در آنجا حضور داشته است. حال در اینجا اتزیو باید با حکومت عثمانی دست و پنجه نرم کند و به جنگ بین اساسین ها و تمپلار ها خاتمه دهد. قلعه اجدادی اساسین ها در این بازه از تاریخ به دست تمپلارهای عثمانی افتاده است و اتزیو نیز کلید فاش شدن تمامی این اتفاقات و چگونگی مرگ الطایر است. از سوی دیگر، داستان دزموند مایلز هم ادامه می یابد، از جایی که او با Hidden Blade خود شخصیت لوسی را به قتل می رساند و همچنین مشتاق است که بداند در گذشته چه اتفاقاتی برای اجدادش افتاده است.

گفتنیست نویسنده داستان بازی دیگر “جفری یولهام” و “کوری مِی” نمی باشند و شخصی به نام “داربی مَک دویت” نویسندگی این نسخه را بر عهده دارد. ظاهراً نویسنده داستان به خوبی می داند که چطور وقایع نسخه اول و نسخه Revelations را با یکدیگر ترکیب کند تا مخاطب ضمن بازی کردن و لذت بردن، خاطرات قدیمی اش از سری Assassin’s Creed را نیز در جلوی چشمانش ببیند.

بخش چند نفره AC: Revelations نیز همانند نسخه قبل در بازی گنجانده شده و اینبار تیم سازنده این بخش را تکمیل کرده است تا بازیکنان بیشتر از قبل بتوانند لذت ببرند. در اینجا نیز با ارتقاء سطح خود می توانید آیتم ها و وسایل خود را در Abstergo آپدیت کنید و یا آیتم جدیدتری را خریداری کنید، خانوم آندرین مانوِر تهیه کننده المان ها و آیتم های بخش چند نفره بازی اعلام کرده است: “یکی از آیتم های جذاب این بخش استفاده از Hook Blade می باشد که به کمک آن می توانید دیگر بازیکنان را از پای در آورید. شخصیت های جدید، کاستومایز کردن المان ها، نقشه های جدید و متنوع و همچنین حالت های جدید نیز از دیگر برنامه های ما برای این بازی است، ما بر این باور هستیم که همه این کارها دست به دست هم می دهند و بازی AC: Revelations را قدرتمندتر و محبوب تر از قبل جلوه می دهند.”

منبع توضیحات: فروم گیمرزلند

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® XP SP3 / Windows Vista® SP2 /Windows 7® SP1
Processor: Intel Core®۲ Duo E4300 @ 1.8 Ghz or AMD Athlon64 X2 4600+ @ 2.4GHZ
Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
Graphics: 256 MB DirectX® ۹٫۰–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
DirectX®: DirectX® June2010 or newer
Hard Drive: 12 GB
Sound: DirectX 9.0 – compliant sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® XP SP3 / Windows Vista® SP2 /Windows 7® SP1
Processor: Intel Core®۲ Duo E6700 @ 2.6 GHz or AMD Athlon64 X2 6000+ @ 3.0Ghz or better
Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
Graphics: 512 MB DirectX® ۹٫۰ – compliant card with Shader Model 5.0 or higher
DirectX®: DirectX® June2010 or newer
Hard Drive: 12 GB
Sound: Surround Sound 5.1 capable sound card

Pull out the hidden blade and destroy enemies without mercy! Perhaps a sentence better than this as Assassin’s Creed’s mind, not the title by making it a way of fighting new for their fans to create and Ubisoft tried to make copies of this little game audience with Assassin to acquaint .He did so by the time of the Persian territories under their Ismailis. In Assassin’s killers have no emotion and brutal that no one uterus will, but in the second edition of this series of games, Ubisoft scenario brutal altered a little emotions with their game mix, which at first criticized were fans, but it was an interesting new idea. Altayr first original character created by the studio Ubisoft Montreal for the series, Assassin’s Creed is, he is a young Arab who tried to obey the orders of his commander’s war between Arabs and Christians (the Crusades) take to be theAll these wars the Apple of Eden (paradise apple) is a powerful tool that can help get metaphysical. Why Desmond Miles? The answer is that he is a descendant of Altayr and hence can prey this way is good for the profiteers. For more Match Details please see below.

He and his ancestral land, water, the Constantinople (Turkey) returns to find the cause of death Altayr, the game will see scenes from his grandfather that includes the reminder that there is Altayr. Here are Atzyv must grapple with the Ottoman Empire and the end of the war between Asasyn and Tmplar. Asasyn ancestral castle in this period of history has fallen into the hands of the Ottoman Tmplarhay Atzyv divulge the key to all this is happening and how Altayr death. On the other hand, the story of Desmond Miles continues from where her character Lucy with his Hidden Blade kills and also is keen to know what happened to his ancestors have been in the past.

Intel organizations other story author “Jeffrey Yvlham” and “blindness” are not the person named “Darby Mc Devitt” is responsible for writing this manuscript.

The Multiplayer AC: Revelations game included in the previous version, this time as the team has completed this part of the players can enjoy more than before.game, we believe that we are all these things go hand in hand and play AC: Revelations effects are stronger and more popular than before. “

Resource Description: Gymrzlnd forum

Minimum System Requirements:

OS: Windows ® XP SP3 / Windows Vista ® SP2 / Windows 7 ® SP1
Processor: Intel Core ® ۲ Duo E4300@1.8 Ghz or AMD Athlon64 X2 4600 + @ 2.4GHZ
Memory: 1.5 GB Windows ® XP / 2 GB Windows Vista ® – Windows 7 ®
Graphics: 256 MB DirectX ® ۹٫۰-compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
DirectX ®: DirectX ® June2010 or newer
Hard Drive: 12 GB
Sound: DirectX 9.0 – compliant sound card

The proposed system:

OS: Windows ® XP SP3 / Windows Vista ® SP2 / Windows 7 ® SP1
Processor: Intel Core ® ۲ Duo E6700@2.6 GHz or AMD Athlon64 X2 6000 + @ 3.0Ghz or better
Memory: 1.5 GB Windows ® XP / 2 GB Windows Vista ® – Windows 7 ®
Graphics: 512 MB DirectX ® ۹٫۰ – compliant card with Shader Model 5.0 or higher
DirectX ®: DirectX ® June2010 or newer
Hard Drive: 12 GB
Sound: Surround Sound 5.1 capable sound card

Pictures from the game

مشکلات رایج:

۱)اگر در هنگام بازی با مشکل d3dx9 و یا از این قبیل مشکلات مواجه شدید ، آخرین نسخه DirectX را نصب نموده و سیستم را ریستارت کنید و سپس به اجرای بازی بپردازید.

۲) در هنگام اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که همیشه آنتی ویروس شما غیر فعال باشد . زیرا اکثر مواقع ، آنتی ویروس ها ، کرک بازی ها را ویروس شناسایی کرده و آن را پاک می کنند و به همین علت شما نمی توانید بازی را کرک کنید و بازی اجرا نمی شود.

۳) سرورهای مختلف قابلیت جایگزینی همدیگر را دارا می باشند. به این ترتیب که اگر شما چند پارت به طور مثال از سرور Direct Link دریافت کنید و سایر پارت ها را از سرور Fileserve و یا Rapidshare و یا … ، در اکسترکت کردن بازی مشکلی بوجود نخواهد آمد.

تصاویری از محیط بازی :

لینک دانلود بازی  | حجم :  ۳٫۲۱  گیگابیت

پسورد : par30game.com (پسورد در نام فایل وجود دارد)

 

لینک کمکی :

دانلود پارت ۱ :   UploadHere    UploadKing    Multiupload    Rapidshare    

دانلود پارت ۲ :   UploadHere    UploadKing    Multiupload    Rapidshare

دانلود پارت ۳ :   UploadHere    UploadKing    Multiupload    Rapidshare

دانلود پارت ۴ :   UploadHere    UploadKing    Multiupload    Rapidshare

دانلود پارت ۵ :   UploadHere    UploadKing    Multiupload    Rapidshare

دانلود پارت ۶ :   UploadHere    UploadKing    Multiupload    Rapidshare

دانلود پارت ۷ :   UploadHere    UploadKing    Multiupload    Rapidshare

دانلود پارت ۸ :   UploadHere    UploadKing    Multiupload    Rapidshare

دانلود پارت ۹ :   UploadHere    UploadKing    Multiupload    Rapidshare

 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه 16 مرداد 1396 07:28 ق.ظ
Hi there colleagues, its impressive piece of
writing concerning cultureand entirely defined, keep it up all the
time.
شنبه 14 مرداد 1396 07:13 ق.ظ
I believe this is one of the most vital information for me.

And i am glad studying your article. However wanna remark on few common things, The website
taste is great, the articles is actually excellent : D.
Good job, cheers
جمعه 6 مرداد 1396 08:06 ب.ظ
Great post. I was checking continuously this blog and I am impressed!

Extremely helpful info specially the last part :) I care for such info much.
I was looking for this certain information for a long time.
Thank you and good luck.
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 02:55 ب.ظ
Greetings from Ohio! I'm bored at work so I decided to browse your blog on my iphone during lunch
break. I enjoy the info you provide here and can't wait to take a look when I get
home. I'm shocked at how quick your blog loaded on my cell phone ..

I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, good blog!
سه شنبه 29 فروردین 1396 09:23 ق.ظ
Fantastic post but I was wanting to know if you could write a litte more on this topic?
I'd be very thankful if you could elaborate a little bit further.
Bless you!
پنجشنبه 24 فروردین 1396 08:49 ب.ظ
We're a group of volunteers and starting a new scheme in our community.
Your web site provided us with valuable information to work on. You have done an impressive job
and our entire community will be thankful to you.
پنجشنبه 24 فروردین 1396 07:49 ق.ظ
Hello, i think that i saw you visited my blog thus i got here to
go back the prefer?.I am attempting to in finding issues to improve my site!I
assume its ok to make use of a few of your ideas!!
چهارشنبه 23 فروردین 1396 08:34 ب.ظ
Thanks for finally talking about >dogholooha - دانلود
بازی Assassin’s Creed: Revelations – برای PC <Liked it!
سه شنبه 22 فروردین 1396 08:42 ق.ظ
Excellent write-up. I absolutely appreciate this
website. Stick with it!
سه شنبه 22 فروردین 1396 08:28 ق.ظ
If you are going for most excellent contents like myself, only
visit this web site every day as it gives feature contents, thanks
جمعه 18 فروردین 1396 03:58 ب.ظ
What's up everyone, it's my first pay a quick visit at this web site, and post is truly fruitful in favor of me,
keep up posting these content.
شنبه 12 فروردین 1396 02:31 ق.ظ
Hello there I am so grateful I found your blog, I really found you by error,
while I was searching on Yahoo for something else, Regardless I am
here now and would just like to say thank you for a incredible post and a all round exciting blog (I also love
the theme/design), I don't have time to go through it
all at the moment but I have book-marked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do keep
up the excellent work.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ
مدیر وبلاگ : ramtin vaziri
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :